Wynajem kontenerów - długoterminowy i krótkoterminowy

Oprócz projektowania i produkcji specjalizujemy się również w krótkoterminowym i długoterminowym wynajmie kontenerów. Jest to usługa dostępna na terenie kilku województw - małopolskiego, podkarpackiego oraz śląskiego. Produkowane i dostępne na wynajem konstrukcje o standardowych wymiarach 6m x 2,5m czy 6m x 3x (oraz inne) to sprawdzone bazy biurowe oraz socjalne i sanitarne zapleczy budowlanych. Obiekty zostały specjalnie zaprojektowane w taki sposób, by spełniały oczekiwania zarówno inwestora, jak i wszystkich osób pracujących na budowie.

Długoterminowy i krótkoterminowy wynajem kontenerów - zalety

Oferowane przez nas usługi cieszą się dużą popularnością z wielu przyczyn. Po pierwsze, jest to ekonomiczne rozwiązanie. Najemca nie musi inwestować w kosztowny zakup zaplecza. Ponadto, jest to atrakcyjna alternatywa tradycyjnych budynków tymczasowych, np. biurowych czy budowlanych, która umożliwia szybkie ustawienie bazy kontenerowej. Dzierżawa takiej konstrukcji umożliwia również szybką budowę oraz aranżację przestrzeni, dzięki czemu nasi Klienci mogą z łatwością dostosować wnętrze do swoich potrzeb. Ponadto, proponujemy również funkcjonalne wyposażenie budynku, takie jak szafki czy stoliki - szczególnie doceniane w przypadku obiektów socjalnych i szatniowych. Co więcej, w wypadku obiektów sanitarnych, na wyposażeniu mogą znaleźć się m.in. umywalki, toalety i pisuary oraz prysznice. Proponujemy także wynajem obiektów magazynowych. Konstrukcje wykonane z wysokiej jakości grubej blachy świetnie sprawdzają się do przechowywania różnego rodzaju narzędzi, materiałów oraz innych przedmiotów z zaplecza budowy. Natomiast obiekty biurowe, przeznaczone dla kierowników budowy i kierowników kontraktu, którzy nadzorują inwestycję, wyróżnia wysoki standard wykończenia. Wyposażone mogą zostać w różnego rodzaju meble i klimatyzatory. To również z uwagi na modułową konstrukcję obiektów, w razie potrzeby, w dowolnym momencie istnieje możliwość rozbudowy powierzchni.

Kontenery budowlane - dzierżawa

Prowadzimy najem różnego rodzaju obiektów. Dzięki temu nasi Klienci mogą wybrać typ konstrukcji, która najlepiej będzie dopasowana do potrzeb osób pracujących przy danej inwestycji. W Hepamos proponujemy głównie używane obiekty. Oferujemy również nowe konstrukcje, niemniej jednak wyłącznie na indywidualne zamówienie Klienta. Wszystkim zainteresowanym chcielibyśmy zaproponować wynajem obiektów biurowych, magazynowych, sanitarnych oraz szatniowych, a także socjalnych. Ponadto, zaplecze budowlane można zorganizować na dwa sposoby, mianowicie w oparciu o niezależne segmenty wolnostojące, a także zestawy piętrowe. Dzięki temu, jeśli teren przeznaczony na zaplecze jest ograniczony, to można ustawić obiekty w układzie 2- a nawet 3-kondygnacyjnym.

 

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy kontenerów - dla kogo?

Wszystkim zainteresowanym proponujemy zestawy wielosegmentowe, pojedyncze obiekty, a także zestawy kontenerowe i portiernie. Jest to idealne rozwiązanie dla firm budowlanych, głównie dla generalnych wykonawców i podwykonawców. Zatem, najczęściej na wynajem oferujemy obiekty przeznaczone na zaplecza budów, niemniej jednak, sporadycznie wynajmujemy je również gminom, np. na tymczasowy kwaterunek osób.

Najem krótkoterminowy i długoterminowy kontenerów w Hepamos

Korzystając z usług Hepamos, możesz liczyć na terminową i kompleksową obsługę oraz szybki i profesjonalny serwis. Do każdego zamówienia podchodzimy kompleksowo, oferując załadunek konstrukcji w wytwórni, transport i rozładunek we wskazanym miejscu oraz montaż zestawów kontenerowych. Interesuje Cię wynajem? Skontaktuj się z nami, wyślij wiadomość e-mail do Jakuba Koperczaka odpowiedzialnego za wynajem kontenerów budowlanych. W przesłanym zapytaniu prosimy o podanie m.in. następujących informacji:

1) Adres wynajmu (adres budowy),

2) Czas wynajmu (w miesiącach),

3) Oczekiwana ilość (w sztukach) oraz rodzaj kontenerów na wynajem (biurowe, sanitarne),

4) Czy mają być to pojedyncze obiekty czy mają tworzyć zestawy kontenerowe (w przypadku zestawów prosimy o przesłanie oczekiwanego schematu obiektu - może być odręczny),

5) Jeśli inwestor oczekuje kontenerów sanitarnych, to prosimy o informację, czy mają być to kontenery umywalnie (tzn. wyposażone w same umywalki) czy inne, np. prysznice, toalety, umywalki.