+48 12 645 16 15  hepamos@hepamos.com.pl  P.W.Hepamos Sp. z o.o.  Opatkowice 146 32-100 Proszowice

Blog

6 podobieństw i różnic między modułami a kontenerami (Cz. 1)

Bardzo często słowa “kontener” oraz “moduł” używane są naprzemiennie, a internauci, mając na myśli dwie różne konstrukcje, mówią o nich jak o synonimach. Pomimo że łączy je wiele wspólnych cech, to równie dużo różni obie konstrukcje. Dziś skupimy się na podobieństwach obu rozwiązań. Serdecznie zapraszamy do lektury artykułu, w którym wymieniliśmy wszystkie największe podobieństwa między modułami a kontenerami.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowana rozbudowa szkoły? Na ratunek spieszą moduły

Zwiększenie przestrzeni gotowych już obiektów nie należy do najłatwiejszych wyzwań. Pod uwagę należy wziąć wiele czynników, które mogą wpływać na zamierzony efekt finalny. Dlatego właśnie wielu inwestorów decyduje się na bardzo popularne rozwiązanie, jakim jest budownictwo modułowe również w wypadku rozbudowy szkół i innych placówek kształcenia. 

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mobilna przestrzeń pracownicza - czyli kontenery biurowe

W ostatnim czasie popularne stało się poszukiwanie rozmaitych alternatyw dla tradycyjnych metod organizacji pracy w firmie. Zmusza do tego na przykład chęć dbania o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników, a także nastawienie na dalszy rozwój firmy. 

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Obalamy mity na temat budynków modułowych

Z doświadczenia wiemy, że rozwiązania te z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością na całym świecie, również w Polsce. Niemniej jednak wielu inwestorów obawia się angażować w projekty modułowe z uwagi na zasłyszane, nieprawdziwe opowieści.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Szkoły i przedszkola modułowe: budowa w 6 miesięcy

W Polsce wszystkie placówki edukacyjne, jak i każde inne budynki użyteczności publicznej, muszą spełniać ściśle określone warunki oraz standardy. Muszą być one bowiem dostosowane nie tylko do potrzeb dzieci, ale i przepisów prawa. Dziś budynki modułowe z powodzeniem stosowane są nie tylko w wypadku biur czy zapleczy pracowniczych, ale i właśnie szkół oraz przedszkoli.

 

CZYTAJ WIĘCEJ