BUDYNEK LOTNICZEGO POGOTOWIA RATUNKOWEGO W WARSZAWIE

DATA REALIZACJI: 2011

 

ADRES INWESTYCJI: ul. Ksieżycowa 5, 01-934 Warszawa

 

INWESTOR: SP ZOZ Lotnicze Pogotowie Ratunkowe ul. Ksieżycowa 5, 01-934 Warszawa

 

OPIS:

Firma Hepamos w 2011 roku zaprojektowała oraz wykonała budynek socjalny Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Budynek został wykonany jako dobudowa do istniejących hangarów. Obiekt został podzielony na kilka stref użytkowych: socjalną, sanitarną oraz biurową. Pomieszczenia zostały wyposażone w m. in. umywalki, prysznic, stoły, krzesła. Powierzchnia budynku wynosi około 310m², obiekt został wykonany z kompletnymi instalacjami wewnętrznymi:

  • elektryczna
  • wodna
  • kanalizacji
  • ogrzewania
  • klimatyzacji

Obiekty uzyskały pozwolenie na użytkowanie i spełniają wszystkie warunki techniczne wymagane w budynkach pogotowia ratunkowego.

 

Profesjonalna i kompleksowa realizacja - Hepamos

 

Wykonany przez nas budynek socjalny Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Warszawie to doskonały przykład naszych możliwości. Projektowanie modułów to coś więcej niż “stawianie” kontenerów. Chcemy, by każdy obiekt oddany w ręce naszych Klientów świetnie spełniał swoją rolę. Dokładamy wszelkich starań, by każda konstrukcja była dobrze wyposażona w niezbędne instalacje, a jednocześnie prosta i szybka w wykonaniu. W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych technologii, dzięki czemu oferowane przez nas kompleksy są również bardzo wytrzymałe.