+48 12 645 16 15  hepamos@hepamos.com.pl  P.W.Hepamos Sp. z o.o.  Opatkowice 146 32-100 Proszowice

KONTENERY SKŁADANE

DATA REALIZACJI: 2004, 2007, 2008, 2012

 

ADRES INWESTYCJI: Irak, Czad, Afganistan

 

INWESTOR: Ministerstwo Obrony Narodowej (MON) Departamentu Zaopatrywania Sił Zbrojnych w Warszawie, Agencja Mienia Wojskowego w Warszawie, Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie

 

OPIS:

Firma Hepamos jako doświadczony producent kontenerów, realizowała kilkukrotnie kontrakty na dostawę kontenerów składanych mieszkalnych dla potrzeb polskiej armii. Nasze kontenery stanowiły bazę mieszkalno-sanitarną polskiego kontyngentu wojskowego w Iraku, Czadzie i Afganistanie. Wykorzystywane są także na terenie krajowych poligonów wojskowych. Znalazły się one również na planie emitowanego w 2012 roku serialu wojennego „Misja Afganistan”, wyprodukowanego przez Canal+. Hepamos zrealizował także w 2007 roku dostawę kontenerów mieszkalnych do m. Tebnine dla ludności Libanu w ramach kontraktu z  Ministerstwem Spraw Zagranicznych.

 

Niski nakład czasu, wysoka jakość wykonania - Hepamos

 

Zrealizowane inwestycje w Iraku, Czadzie i Afganistanie pokazują, że oferowane przez nas kontenery wojskowe doskonale sprawdzają się nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju. Nasze funkcjonalne kontenery składane oparte zostały na nowoczesnych rozwiązaniach, dzięki temu są one w pełni użyteczne (wyposażone w niezbędne instalacje) i bardzo wytrzymałe, ale nie wymagają długiego czasu oczekiwania. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

 

Piszą o nas:

 

„Spełniają najostrzejsze normy budowlane, m.in w zakresie izolacji termicznej i przeciwogniowej”

Źródło: Wiadomości WP.PL