WOJSKOWE KONTENERY SKŁADANE

DATA REALIZACJI: 2004, 2007, 2008, 2012, 2019, 2021

 

ADRES INWESTYCJI: Irak, Czad, Afganistan, Cała Polska

 

INWESTOR:
Ministerstwo Obrony Narodowej (MON) Departamentu Zaopatrywania Sił Zbrojnych w Warszawie,
Agencja Mienia Wojskowego w Warszawie (AMW Warszawa)
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie (RZI Kraków)
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Zielonej Górze (RZI Zielona Góra)
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Bydgoszczy (RZI Bydgoszcz)
Wojskowy Zarząd Infrastruktury w Poznaniu (WZI Poznań)
10 Brygada Logistyczna w Opolu (10BLog)

3 Regionalna Baza Logistyczna w Krakowie (3RBLog)

42 Baza Lotnictwa Szkolnego w Radomiu (42BLSz)

 

 

OPIS:

Firma Hepamos jako doświadczony producent kontenerów, realizowała kilkukrotnie kontrakty na dostawę kontenerów składanych mieszkalnych dla potrzeb polskiej armii. Nasze kontenery stanowiły bazę mieszkalno-sanitarną polskiego kontyngentu wojskowego w Iraku, Czadzie i Afganistanie. Wykorzystywane są także na terenie krajowych poligonów wojskowych. Znalazły się one również na planie emitowanego w 2012 roku serialu wojennego „Misja Afganistan”, wyprodukowanego przez Canal+. Hepamos zrealizował także w 2007 roku dostawę kontenerów mieszkalnych do m. Tebnine dla ludności Libanu w ramach kontraktu z  Ministerstwem Spraw Zagranicznych.

 

Niski nakład czasu, wysoka jakość wykonania - Hepamos

Zrealizowane inwestycje w Iraku, Czadzie i Afganistanie pokazują, że oferowane przez nas kontenery wojskowe doskonale sprawdzają się nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju. Nasze funkcjonalne kontenery składane oparte zostały na nowoczesnych rozwiązaniach, dzięki temu są one w pełni użyteczne (wyposażone w niezbędne instalacje) i bardzo wytrzymałe, ale nie wymagają długiego czasu oczekiwania. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

 

Powrót do produkcji wojskowych kontenerów składanych
W 2019 oraz 2021 roku, nasza firma wykonała dostawy wojskowych kontenerów mieszkalnych składanych, w celu zapewnienia żołniezom odpowiednich warunków, w przypadku braku dostępu do infrastruktury stałej. Żołnierze otrzymali nowoczesne rozwiązania modułowe, które można ze sobą zestawiać w poziomie, oraz piętrować w pionie. Kontenery te, są o wyraźnie wyższym standardzie od zwykłych kontenerów budowlanych, dzięki temu mogą być użytkowane nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. 

 

Piszą o nas:

„Spełniają najostrzejsze normy budowlane, m.in w zakresie izolacji termicznej i przeciwogniowej”

Źródło: Wiadomości WP.PL