MODUŁOWE SZPITALE POLOWE

Ilość osób zakażonych koronawirusem (COVID-19) stale rośnie nie tylko w Polsce. Nasze szerokie doświadczenie w realizacji skomplikowanych projektów szpitalnych, wojskowych oraz modułowych, pozwala zaproponować Państwu szpitale polowe na potrzeby epidemii. Wypracowane przez lata rozwiązania techniczne dają nam możliwość zaproponowania kompleksowego obiektu przyszpitalnego z rozwiązaniami funkcjonalnymi dostosowanymi do bieżących potrzeb.

 

Wybrane części funkcjonalne, w które może zostać wyposażony obiekt:

  • Zaplecze socjalne (pracownicze)
  • Izolatka
  • Sala chorych (5 os.)
  • Węzeł sanitarny
  • Pokój lekarski

 

Dlaczego Moduły?

Nasze rozwiązanie minimalizuje czas wykonania szpitala polowego, daje możliwość postawienia go na zgłoszenie jako obiekt tymczasowy. Spełnia wszelkie obowiązujące wymogi prawne co umożliwia w przyszłości zmianę formy prawnej na obiekt stały, przystosowany do samodzielnego funkcjonowania po epidemii.

 

Czym różni się od kontenerów? Obiekt został zaprojektowany na indywidualnych segmentach (modułach) dopasowany do bieżących potrzeb, wyposażony w elementy dostosowane dla niepełnosprawnych. Daje możliwość rzetelnej opieki nad pacjentami oraz zapewnia bezpieczeństwo pracowników.

 

W załączonej wizualizacji został przedstawiony obiekt składający się z wielu segmentów, jednak całość można dowolnie konfigurować. Aktualna potrzeba to wyłącznie sale chorych wraz z pomieszczeniem pielęgniarki? W szpitalu brakuje izolatek oraz węzłów sanitarnych? Każdy z samodzielnie istniejących segmentów został podpisany na załączonym rzucie – mogą one być konfigurowane i uzupełniane zgodnie z bieżącymi potrzebami.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Masz własny pomysł? Skontaktuj się z nami!

architekt@hepamos.com.pl

 

Karol Handke: 601 942 310, handke@hepamos.com.pl