PRZEDSZKOLE W KĄTACH WROCŁAWSKICH

DATA REALIZACJI: 2017

 

ADRES INWESTYCJI: ul. Michała Drzymały 4, Kąty Wrocławskie

 

INWESTOR: Gmina Kąty Wrocławskie,
ul. Rynek Ratusz 1, 55-080 Kąty Wrocławskie

 

OPIS:

W 2017 roku nasza firma – jako generalny wykonawca, zaprojektowała oraz wykonała rozbudowę przedszkola publicznego o powierzchni około 170 m². W przedszkolu znajdują się dwie sale do nauki pełniące również funkcję pomieszczeń zabawy. W każdej sali znajdują się pomieszczenia toalet. Na zewnątrz obiektu został wykonany chodnik oraz plac zabaw. Obiekt został przyłączony do sieci zewnętrznych oraz wykonany z kompletnymi instalacjami wewnętrznymi:

  • elektryczna
  • wodna
  • kanalizacji
  • ogrzewania

 

Nowoczesny plac zabaw i spokojne miejsce do nauki

 

Wykonane przez nas projekty budynków modułowych okazały się strzałem w dziesiątkę. Są odpowiednio duże oraz zawierają wszystkie niezbędne instalacje wewnętrzne, dzięki czemu gwarantują bezpieczeństwo wszystkim maluszkom. To atut doceniany zarówno przez najmłodszych, jak i rodziców oraz nauczycieli. Stworzona dzięki naszej pomocy placówka wychowania przedszkolnego to nie tylko nowoczesne centrum nauki. Nowo powstały obiekt to również idealne pomieszczenie do zabaw.

 

Obiekt uzyskał pozwolenie na użytkowanie i spełnia wszystkie warunki techniczne wymagane w budynkach użyteczności publicznej.